5387284716 - 5348137436
info@cimensu.com

Tüm Hafta - Sabah 9.00 -Akşam 19.00
Pazar Kapalı


Fabrikalar – Okullar – Siteler – Resmi Daireler Hepimiz büyük kentlerde, doğadan uzak ve izole edilmiş ortamlarda yaşamanın sıkıntısı içindeyiz. Yemyeşil çiçeklerle süslenmiş, doğa özlemimizi giderecek mekanlarda yaşamayı kim istemez? Günümüzde, doğayla bütünleşmenin önemini kavrayan profesyonel yöneticiler; bahçe dekorasyonundan, ofis içi düzenlemelere kadar, mümküm olabilen her yöntemle, çevrelerinde göz okşayıcı ve dinlendirici doğa parçaları yaratmaya ve bunları korumaya çalışıyorlar.

Çimensu Peyzaj; alışveriş merkezlerinin konut sitelerine; plazalardan otellere kadar, çok geniş bir yelpaze içinde, doğanın sunduğu bu sağlıklı ve güzel ortamı sizlerle buluşturuyor. Peyzaj Mimarlarımızın gözetiminde, mevsime uygun çiçeklendirme, çimlendirme, gübreleme, ilaçlama ve bakım hizmetlerinden yararlanabilir; ofisinizde ve evinizde doğayla iç içe olabilirsiniz.

Peyzaj Çalışmalarımız

Peyzaj Mimarlarımız; projelendirme çalışmaları, bitki ve toprak analizleri, düzenli uygulama ve bakım raporları ile aşağıdaki alanlarda sınırsız memnuniyetinizi hedeflemektedir.

Mevsime göre ağaçlandırma
Çiçeklendirme ve Çimlendirme
Çim Alanı
Ağaç ve Çalı Bakımı
Yabani Ot Mücadelesi
Gübreleme
Çim Biçimi Budama ve Şekillendirme
Havalandırma, Tohumlama
Otomatik Sulama
YAŞAMDA EN ÖNEMLİ ŞEY KAZANÇLARIMIZI KULLANMAK DEĞİLDİR. BUNU HERKES YAPAR.

ASIL ÖNEMLİ OLAN KAYIPLARIMIZDAN KAZANÇ SAĞLAMAMIZDIR.

Çimensu Peyzaj
GÜZELLEŞTİRMEK BİZİM İŞİMİZ